Catherine

Saf Lüks”

Side’de birçok kez kaldım, ama bu daire şu ana kadar en iyisi! Temiz, modern ve tüm modern kolaylıklarla ihtiyacınız olan, gerçek bir ev ev hissi veriyor.
Dairenin konumu harika, sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, plaj, yerel restoranlar ve imkanlar bulunuyor. Sahibi Bay Lee son derece yardımsever, organizasyon ve havaalanı transferleri ve tavsiye ziyaret etmek için mükemmel bir yer. “burada hiçbir şey sorun değil”.
Ben her tür gezgin için Q Bahçeleri önemle tavsiye ederim.
Gelecek yıl Q Garden’ı ziyaret etmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

28 Aralık 2012

Ayşegül ö.

Gördüğüm En Temiz Otel”

Eskimiş 5 yıldız klasiğinden sıkılanlar için mükemmel bir tercih. Her yer pırıl pırıl. Otelin kapısının önünde bile farklı bir yere geldiğinizi anlıyorsunuz. Her ayrıntı ince ince düşünülmüş. Otele adımınızı attığınızda farklı bir koku ile karşılaşıyor, kaldığınız sürece de her yerde o koku ile dolaşıyorsunuz.(Para ile satın almak istediğim halde satmadılar. Hatta öğrenemedim kokunun markasını)Vıcık vıcık bir kalabalık yok.(96 apartlı bir yer olmasına rağmen hiç kalabalıkla karşılaşmıyorsunuz.)Spa bölümü MÜKEMMEL. Havuz harika. Denizi incecik kum ve sığ. Apart odalar ise inanılmaz zevkli, kaliteli ve modern döşenmiş. Biri sanki o odada 1 hafta yaşamış ve tek tek bütün eksiklikleri görüp tamamlamış. Unutmadan her odanın modemi ayrı.(WİFİ hız sorunu yaşamıyorsunuz.)

Sadece yemek konusunda sıkıntı yaşanıyor. Ama apart mantığı da bu. Bu otelde 3 gün kalıp 5 yıldızlı bir otelin VIP bölümünde 7 gün kaldık. Orada konakladığım sürece hep şunu düşündüm. Neden Q SPA Resort Yarım pansiyon çalışmıyor ki…

Eylül 2015

İnnovatione

Farklılık, Farkındalık”

Hafta sonu tatili için Tripadvisor vasıtası ile seçtiğim Q SPA’dan çok memnun ayrıldım.. Samimi olmak gerekirse tahminlerim, her ne kadar güzel yorumlar almış olsa da bunun çok gerisindeydi…
Bu bakımdan başlığa farklılık yazdım… Tesis alışılagelmiş benzerlerine göre çok farklı.. Müşteri ihtiyaçlarına ve mutluluğuna göre tasarlanıp, her türlü ayrıntı olması gereken yere yerleştirilmiş… Bir diğeri de hizmetin sizin üzerinizdeki farkındalığı kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayıp, mekana tam bağımlı olmanıza neden oluyor.. Çıkarken sanki kendi mekanımızdan ayrılıyorduk.. Personelin sıcak ve yakın ilgisi, her konuda yardımcı olmaları takdire değer.

Emeği geçen herkesi kutluyorum. Yeni açılmış bir tesis, henüz bir yıllık.. Umarım bu çizgilerini korurlar…
Herşey için teşekkürler.

Bu arada mükemmel SPA ‘ya dikkat.. Benzerine az rastlanır…

1 Mart 2015

Oğuz T

Çok Farklı”

Ölmeden önce mutlaka gidilip kalınmalı,Q spa resort kaliteli ve gerçekten farklı bir tesis.çalışanlar gayet samimi içten ve güleryüzlü.oda konforu mükemmel.herşey düşünülmüş.dört duvar arasına tıkılmadıgımız klasik otel odalarından çok farklı harika bir deneyimdi.genel konsept ve aktiviteler çok iyi.sizinle birebir ilgileniyorlar.farklı bir tatil yaşadık.Q spa resort a teşekkürler.en kısa zamanda tekrar gideceğiz..

13 Haziran 2015

Booking.com

Burada yapımı tamamlanmış konutlarımız hakkındaki görüşlerden bir kısmını paylaştık. Dilerseniz alttaki linkten Q SPA RESORT ile ilgili konaklayan misafir görüşlerini web üzerinden ve daha detaylı okuyabilirsiniz.
http://www.booking.com/hotel/tr/q-spa-resort.tr.html

Tripadvisor.com

Q Garden ve Q Spa Resort ile ilgili ise daha detaylı yorumlara ise

tripadvisor.com/Q_Gardens_REVIEWS
ve
tripadvisor.com.tr/HotelQ_SPA_Resort-Side

adresinden ulaşabilirsiniz.