Arif

Öncelikle burası kesinlikle yapıların 4 duvardan oluşmadığının en büyük kanıtı yapı çok güzel ve işlevsel tasarlanmış her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Resepsiyona girer girmez Q SPA’nın kendine has kokularıyla karşılaştım ve kesinlikle büyüleyici. Odalar çok temiz ve renk seçimleri çok hoş. Yataklar koltuklar odada kullanılan her malzeme estetik ve konforlu. SPA bölümünü bir kez kullanma fırsatım oldu ve tam burası beni artık daha fazla şaşırtıp büyüleyemez derken hamama açılan kapılar beni bir kez daha büyüledi. Genelde yorucu ve stresli olan is gezisi Q SPA sayesinde bu kez çok keyifliydi son olarak burada çalışanlar güler yüzlü ve içten burada sahte olan hiç bir şey yok burası “gerçek” ve kusursuz.

02 Mayıs 2015

Booking.com

Burada yapımı tamamlanmış konutlarımız hakkındaki görüşlerden bir kısmını paylaştık. Dilerseniz alttaki linkten Q SPA RESORT ile ilgili konaklayan misafir görüşlerini web üzerinden ve daha detaylı okuyabilirsiniz. http://www.booking.com/hotel/tr/q-spa-resort.tr.html

Cansu

Odaların dizaynı beni evimde gibi hissettirdi, gerçekten her şey düşünülmüş, hiç bir eksik bulamıyorum. Spa mükemmeldi, çalışanlar işlerinde oldukça iyi. En takıntılı olduğum konu olan temizlikte bile benden tam not aldılar. Q Beach ile tam bir sahil keyfi yaşadım. Mükemmel bir deniz, mükemmel bir kumsal, istediğiniz tüm yiyecek ve içecekler elinizin altında, isterseniz çimlerde yumuşak koltuklarda güneşlenebiliyorsunuz. Benim mükemmel tatil anlayışımı kesinlikle karşıladı diyebilirim.

03 Temmuz 2015

Cüneyt

Personelinin güler yüzü ve her konuda yardımseverliği mükemmeldi. Plajının Side’nin en iyi plajlar içerisinde yer alması huzur verici ve birde mavi bayraklı olması da cabası evimin rahatlığını odamda hissettim diyebilirim. Neye ihtiyacım olduysa anında karşılandı bu çok büyük bir artı havuzu temiz ve gayet uygun büyüklükte. Ulaşım merkeze çok kolay. Biz çok memnun kaldık ve bir sonraki seyahatimizde yine Q SPA RESORT’u tercih edeceğiz.

27 Ağustos 2014

Serfiraz

Merhaba, Diyarbakırlı bir ev hanımıyım evli ve üç çocuk annesiyim ev ve çocuk sorumluluklarından ötürü tatil yapmaya pek az fırsatım oluyor En son tatilimi Balıkesir Erdel’de geçirmiştim Kültürel farklar, Ön yargılar, alışkanlıklar buraya gelmeden önce bir ara tedirginlik yaratmıştı. Acaba çocuklarla yeterince rahat vakit geçirebilecek miydik? Bu türden tesislerin davranış biçimleri, personelin soğukluğu insanı nasıl hareket etmesi konusunda endişelendiriyor. Daha önceki deneyimlerimizde de bunu bu şekilde hissetmiştim. Buranın mimari yapısı, çevre düzeni hareket olanaklarının kolaylığı personelin sıcak davranışı bizi kendi evimizi kullanıyormuşuz gibi memnun bırakmıştır. Benim gibi düşünen birçok kadının olduğunu biliyorum ve onlara çok rahatlıkla, burayı yaşam alanları olarak benimseyeceklerinden şüpheniz olmasın diyebiliyorum. Çok teşekkürler.(BOTAM QSPA)

08 Eylül 2014

Füsun

Detaylardaki incelik, zarafet olarak servise yansımış, şaşırtıcı sevimli sürprizleri, temizlik ve hijyen kaliteleri, güler yüzlü, sıcacık, insanı sarıp sarmalayan mutlu personeli, size biraz daha kalmalıyım, mutlaka bir daha gelmeliyim, hayır burada yerim olmalı dedirten sevecen, sıcak, kalite kokan, sakin, huzurlu ama aynı zamanda coşkulu, neşeli bir tatil olanağı sunan Q SPA’yı mutlaka yaşamalısınız derim ben. Ayrıca SPA olanakları, özellikle masajı sadece bunun için dahi gidilebilir dedirtiyor, teşekkürler bu ortamı yaratanlara.

7 Ekim 2014