ANN VE BRUNO

Belçika’dan Q Garden Mal Sahipleri

(Flemenkçe’den çevrilmiştir)

- İkinci bir ev satın alma nedenimiz Side’nin çok güzel olmasıdır. Keşfedebileceğiniz o kadar farklı manzaraları var ki, Apollo tapınağı ve antik tiyatro gibi Roma kalıntıları, deniz yarımadası, ormanlar…

 

- Ancak şunu söylemeliyiz ki en başta birçok insanın söylentisi doğrultusunda ve Türkiye’nin siyasi anlamda nasıl değişeceği konusunda korkmuştuk.

- Bu aslında evi satın almamıza en büyük engeli oluşturuyordu. Belçika’da birçok insana Türkiye’den kötü kalite gayrimenkul veya daha kötüsü satılmıştır. Fakat eğer bizim gibi Belçika’dan iyi yerel bir gayrimenkul uzmanınız varsa bu hiç sorun olmayacaktır.

- Q Garden’in bizim için en önemli noktalarından biri gizlilik ilkelerinin olması ve çok iyi konumlandırılmış olmasıdır.

- Yeni sahip olduk ancak Botam Qualitas ile olan tecrübemiz çok iyidir. Daha yeni tanıştığımız Israfil çok yardımseverdi ve televizyona Belçika kanalı bağlatmak için bize yardım etti.

- Botam’ı tavsiye ederiz çünkü kullandıkları malzemeler çok kaliteli, mimarisi çok güzel ve onarım fiyatı da aynı kalmaktadır.

- Malzemeler iyi ve İnternette verilen resimler, gerçekle aynıdır.