m2

TESİS İÇİ İMKANLAR

Q EGE Konsept

Q Ege tecrübeye dayalı detay çözümlemeleri ile yüksek standartta tasarlanan 76 adet 2+1 daireden oluşmaktadır.

Yıllar boyu sorunsuz ve fonksiyonel kullanımı sağlamak üzere en üst kalite malzeme ve bilinçli işçilik ile üretim yapılacaktır.

Optimal yaşam alanlarının sunulabilmesi için 1 cm² dahi planlanmadan geçilmemiş fonksiyonel mekânlar tasarlanmıştır.

Binalar 2 kat olarak planlanmıştır. Projede alt katlarda bile panoramik görüntünün alınabileceği şekilde kot düzenlemesi yapılarak, muhteşem peyzajın, sahil ve sosyal alanların görülebilmesine imkân yaratılmıştır.

Q EGE Restoran, Buluşma Noktası

Altınova’ da bir ilk daha..

Site içerisinde yer alan ve kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek Q Ege Restoran’da Türk ve dünya mutfaklarından seçilen lezzetleri, büyüleyici atmosfer ve özenli sunum ile tadabilirsiniz.

Restoran olmasının dışında içinde bulunan oyun odaları, tuvaletli soyunma alanları, iç ve dış mekan oturma bölümleri geçireceğiniz vaktin kaliteli olmasını sağlayan diğer unsurlardır.

Kapalı ve açık teras alanlarında, aileniz ve dostlarınızla gece, gündüz hoşça vakit geçirebileceğiniz bir buluşma noktası Q Ege Restoran…

Q EGE Sahil Kafe

Servisiyle, kalitesiyle ihtiyacınız olduğu her zaman dinlenebileceğiniz bir alan olarak Qege sahil kafesi Altınova için inci niteliğinde bir yenilik. Tertemiz kumsalda yürüyebilir ve güzel plajın keyfini çıkarabilirsiniz. Midilli adası manzarası eşliğinde muhteşem gün batımını izleyebileceğiniz eşsiz bir alan.

m1