m2

DAİRELER

Genel

Q Ege tecrübeye dayalı detay çözümlemeleri ile yüksek standartta tasarlanan 76 adet 2+1 daireden oluşmaktadır.

Yıllar boyu sorunsuz ve fonksiyonel kullanımı sağlamak üzere en üst kalite malzeme ve bilinçli işçilik ile üretim yapılacaktır.

Optimal yaşam alanlarının sunulabilmesi için 1 cm² dahi planlanmadan geçilmemiş fonksiyonel mekânlar tasarlanmıştır.

Binalar 2 kat olarak planlanmıştır. Projede alt katlarda bile panoramik görüntünün alınabileceği şekilde kot düzenlemesi yapılarak, muhteşem peyzajın, sahil ve sosyal alanların görülebilmesine imkân yaratılmıştır.

İç Mekanlar

Q Ege, kullanılan malzemeleri, mimari dili, kalitesiyle birlikte her türlü beğeniye hitap eden bir çizgiye sahip bir projedir. Dairelerimiz fonksiyonel çözümlerle her türlü yaşamsal konforu maksimum seviyede kullanıcılarına sunuyor.

Dairelerin girişinde yer alan kiler ve vestiyer buna ek olarak ebeveyn ve çocuk odalarında bulunan giysi dolapları yeterli miktarda depolama ünitesi sağlamaktadır.

Banyolar kullanıcı dostu tasarım ve malzemelerle yapılmıştır. Duş tasarımı birçok projede bulunmayan detaylarıyla öne çıkmaktadır. Tek parça mermerden oluşan duş teknesi ayrıca duşa kabin sistemi detayları sayesinde duş sonrası hijyen maksimum seviyede kalmakta ve tasarımı da göze hitap etmektedir.

Beyazla kombinlenmiş kum tonlarındaki renk paleti ferah bir atmosfer yaratmaktadır. Renklere eşlik eden benzer tonlardaki seramik, sabit mobilyalar ve aydınlatma detaylarıyla planlanan konutlarımız iç mekan tasarımıyla yenilikçi bir duruşa sahiptir. Seçilen ana renkler ve malzeme açılımı konut içerisinde huzurlu ve rahatlık veren mekan duygusu yaratmaktadır. Aydınlatma planı titizlikle hazırlanmış, etkileyici ve dinlendirici ortam yaratılmıştır.

DAİRE TİPLERİ

Bahçe Katı Terasları

10 m2 teras ve buna ek olarak yemyeşil çimlere açılan özel bahçe katımız farklı ağaç ve bitki çeşitleriyle huzurlu bir alan yaratıyor. Zemin kat dairelerimiz doğrudan bahçeye açılan manzarasıyla doğayı sevenler için güzel bir ayrıcalık sunmaktadır. Bloklarımızın yükseltilmiş kotta bulunması, deniz manzarası ve site peyzajının daire terasından seyredilebilmesini sağlamaktadır.

Birinci Kat Terasları

Dairelerimizde yer alan 8 m2 balkonumuzda deniz ve Midilli Adası manzarası gözlere hitap ederken daha izole edilmiş balkon beklentisini de karşılamaktadır. Teras büyük ölçülerde (220 cm x 90 cm) masa koymaya elverişli konforu sağlayacak yeterli alan sağlamaktadır. Daire girişlerinde yine geniş alanda yararlanılabilecek bir teras alanı tasarlanmıştır.

Yerleşim Planı

Ölçüler:

Oturma Odası: 19,5 m²

Mutfak: 13 m²

Ebeveyn Yatak Odası: 12,5 m²

Yatak Odası: 11,6 m²

Balkon: 10 m²

Giriş Terası: 7 m²

Banyo: 4,5 m²

Hol: 2,75 m²

Toplam Daire Alanı: 80 m² (Brüt)

m1